DESTEK

23/10/2021
GarantiPay Ödeme Yöntemi Eklendi

Değerleri müşterilerimiz,

 

Web sitemizden yaptığınız alışverişlerinizde ödemelerinizi artık GarantiPay ile kart bilgilerinizi girmeden yapabilir ve bonus kazanabilirsiniz.20/10/2021
20.10.2021 tarihli kesinti

Değerli müşterilerimiz, bugün 14:00-14:12 arası sunucularımıza erişimde sıkıntı yaşanmış olup sorun veri merkezinden sunucularımızın bulunduğu alana internet aktarımından kaynaklanmaktadır. Her ne kadar bizim elimizde olmayan bir kesinti olsa da yaşanan kesinti nedeniyle sizlerden özür dileriz. Veri merkezinde bir süredir bu sorunlar devam ettiği ve düzeltilmediği için en kısa sürede veri merkezi değişikliği yapılacak ve sitemiz, blog sayfamız ve discord üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Bilginize,
Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri20/07/2021
Büyük Bayram Kampanyası

Venüs olarak Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız.

 

Kurban Bayramı'na özel kampanyamız ile sitemiz üzerinden vereceğiniz hosting, reseller, kurumsal hosting, wordpress hosting, VDS siparişlerinde aylık alımlarda 30% yıllık alımlarda ise mevcut indirimlere ek olarak 15% indirimden faydalanmak için aşağıdaki promosyon kodlarını kullanabilirsiniz.

 

Yıllık alımlarda: kurban15

Aylık alımlarda: kurban30

 17/06/2021
Ip Değişim Bildirimi

Merhabalar 

 

İlgili 185.171.89.0/24 ve 185.171.90.0/24 classlarımızda ay sonuna kadar ip değişimi yapılacaktır. İlgili kiraladığımız firma ip adreslerini farklı firmaya sattığından ötürü malesef ki kısa dönemlik bir değişim zamanımız kaldı. Bu durum için siz değerli müşterlerimizden özür dileriz..

 

Hosting / Reseller Müşterileri için: 

 

Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bir sonraki değişim işleminde gerekli ip adresi tarafınıza iletilecektir.

 

VDS Müşterileri İçin : 

 

Bu ip adresini kullanan vds müşterilerimizin aşağıdaki bilgileri bizlere ticket olarak göndermelerini rica ediyoruz.  Yazılı olan kısmı kendinize göre düzenleyerek ticketi lütfen siteden bizlere gönderiniz. Ticketler sırasıyla işleme alınacak olup , acele etmenize gerek yoktur.

 

Ticket Başlığı: İp Değişim Talebi

 

Ticket Konusu : 

 

İp Adresim : Lütfen ip adresinizi yazın

 

Kullanıcı Adı : Lütfen Kullanıcı Adını Yazın

 

Şifre : Lütfen Doğru Şifrenizi yazın.ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ